Informacja dla kupujących nasiona

Informacje o zakupie nasion

Zbieranie nasion to miłe hobby dla każdego, kto interesuje się roślinami oraz ich botanicznym i kulturowym wymiarem. Na przykład kolekcjonowanie kolekcji tematycznych jest ekscytujące, a jednocześnie przyczynia się do zachowania różnorodności genetycznej roślin. Dobrze złożona i zakonserwowana kolekcja nasion może z czasem zyskać na wartości w kręgach hobbystów. W naszym asortymencie można znaleźć ciekawe i ekscytujące odmiany kolekcjonerskie na potrzeby zarówno początkującego kolekcjonera, jak i prawdziwego entuzjasty.

W niektórych krajach, zgodnie z prawem, uprawa konopi na użytek jako środek odurzający lub jego surowiec lub do wykorzystania w produkcji lub produkcji środków odurzających jest zabroniona. Nasiona są przeznaczone wyłącznie do celów prawnych, takich jak zbieranie. Seeds Of Love nie daje gwarancji kiełkowania nasion. Klient jest odpowiedzialny za zapewnienie autoryzacji operacji.

Jeśli mamy powody, by podejrzewać, że nasiona są wykorzystywane do nieautoryzowanych celów, zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży produktów.

Wszystkie nasiona przechowywane są w odpowiednich warunkach zapewniających świeżość i dostarczane są w oryginalnych, nieotwieranych opakowaniach producenta w celu zachowania wartości kolekcjonerskiej. Zamówienie jest wysyłane z Finlandii wybraną przez klienta metodą dostawy.