Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

Zamawianie i zakupy

Jakie metody płatności są akceptowane w sklepach i online?

W naszych sklepach możesz zapłacić kryptowalutą (Bitcoin, Ethereum, Litecoin); większością głównych kart kredytowych i gotówką. W naszym sklepie internetowym możesz zapłacić kryptowalutą lub przelewem bankowym.

Jak szybko otrzymam moje zamówienie?

Zazwyczaj przetwarzamy płatności każdego dnia roboczego i wysyłamy Twoje zamówienie tego samego lub następnego dnia po otrzymaniu płatności. W zależności od wybranej metody dostawy, Twoja przesyłka dotrze zazwyczaj w ciągu 1-5 dni roboczych od momentu opuszczenia naszego magazynu.

Prosimy pamiętać, że podane przez nas czasy dostawy są szacunkowe, a przeszkody nie do pokonania mogą wpłynąć na czas dostawy.

Gdzie znajdują się nasze sklepy? Do kiedy są otwarte?

Lokalizacje sklepów i godziny otwarcia znajdziesz na stronie Sklepy i godziny otwarcia.


Nasiona

Czy zamawianie nasion jest legalne? Co jeśli mieszkam za granicą, a mój kraj zakazał sprzedaży nasion niektórych roślin?

W handlu wewnątrz UE zagwarantowany jest swobodny przepływ towarów. W zasadzie więc państwo członkowskie nie może zabronić zamawiania z jednego państwa członkowskiego do drugiego towarów legalnie wyprodukowanych w innym państwie członkowskim. Nasiona nie są też zakazane na mocy żadnej umowy międzynarodowej. Są więc całkowicie legalne i można je zamawiać zarówno w Finlandii, jak i do innego kraju UE. Ponadto wszystkie sprzedawane przez nas paczki nasion są sprzedawane jako przedmioty kolekcjonerskie.